ADRES: Wtórek, ul. Polna 4B, 63-400 Ostrów Wielkopolski
E-MAIL: biuro@premodetailing.pl
TELEFON: 505 423 216

Widząc zapotrzebowanie na usługę detailingu wśród swoich Klientów Premo Motors uznałem, że czas wprowadzić do swojej oferty taką usługę. Skłonił mnie do tego także okres zimowy i utrudnienia w czyszczeniu pojazdów, które przedstawiam w swojej ofercie. Zawsze lubię pokazywać lśniące czystością auta, co w okresie mrozów było zawsze nieco utrudnione. Zanim przyjechałem z myjni, samochód był już brudny. Decyzja była tylko jedna – porządny garaż i małe, własne studio detailngu. Dzięki kilkuletniemu doświadczeniu miałem możliwość przetestowania produktów różnych marek, widziałem na wielu autach jak zachowują się różne rodzaje powłok ceramicznych po kilkuletnim już użytkowaniu pojazdu, miałem także możliwość wymiany doświadczeń z moimi Klientami, którzy również prowadzą firmy detailingowe w całej Polsce, dzięki czemu udało mi się wybrać do swojej oferty kosmetyki przetestowane cieszące się bardzo dobrą renomą użytkowników. Przykładowo jeżeli chodzi o powłokę ceramiczną wybrałem szwajcarską firmę WAXOYL (więcej do przeczytania TUTAJ).

Jest dla mnie bardzo istotne, aby usługa detailingu była realizowana na równie wysokim poziomie, co sprzedaż aut w Premo Motors. Korzystam wyłącznie z środków chemicznych i powłok ceramicznych z najwyższej półki. Każde auto traktuję indywidualnie, z należytą starannością oraz precyzją.

Jeszcze kilka lat temu pracując na etacie i mając auto służbowe i brak czasu brakowało mi usługi, w której będę mógł odstawić swoje auto na jego odświeżenie i wrócić do domu bez proszenia się nikomu. Dlatego bardzo ważne jest dla mnie, aby w mojej usłudze pojawiła się właśnie taka usługa - auta zastępczego, podwózki lub usług door-to-door oraz otrzymania faktury VAT 23%

Mimo natłoku pracy i zmiennych warunków na rynku, jakość moich usług nigdy nie zmaleje. Właśnie dzięki przywiązaniu do jakości zbudowałem zaufanie klientów do Premo Motors i takie same zasady przyświecają mi w Premo Detailing.

Zapraszam serdecznie do współpracy. Dołożę wszelkich starań, aby w momencie odbioru samochodu na twarzy zawitał wam uśmiech. Zadowolenie klientów jest dla mnie priorytetem.


Premo Detailing

Dlaczego warto?

Kompleksowa usługa

Najlepsze kosmetyki

Auto zastępcze lub door-to-door

Faktura VAT 23%

Świeża kawa i smaczne pralinki z chocolito.pl :)

 

Chcesz odnowić wygląd Twojego samochodu?
Przygotowujesz je do sprzedaży i chcesz podnieść jego wartość?
A może chcesz je zabezpieczyć przed uszkodzeniami i zabrudzeniami?

Skontaktuj się z nami!

Chętnie odpowiemy na Twoje pytania, wycenimy usługę oraz doradzimy wybór najlepszych rozwiązań.