ADRES: Wtórek, ul. Polna 4B, 63-400 Ostrów Wielkopolski
E-MAIL: biuro@premodetailing.pl
TELEFON: 505 423 216

1. Dlaczego Premo Shield. Jaka jest Wasza przewaga nad konkurencją?

Najlepsza folia w rękach najlepszych specjalistów. To nas wyróżnia. W związku z tym, że folie ochronne na samochody to dość nowy produkt na rynku, wiele firm uczy się wykonywać tę usługę na autach swoich klientów. My uczyliśmy się i zdobywaliśmy doświadczenie w jednej z największych amerykańskich firm specjalizujących się w foliach ochronnych, która działa na rynku już od ponad 17 lat. W naszej pracy korzystamy z najwyższej jakości folii Xpel, która zapewnia karoserii najlepszą możliwą ochronę.

2. Czy warto inwestować w folię ochronną?

Tego typu technologia to idealne rozwiązanie dla osób, które dbają o swój samochód i chcą, by ich pojazd zachował swój nowy wygląd jak najdłużej. Ze względów ekonomicznych i ekologicznych, warstwy lakierów stosowanych w produkowanych obecnie samochodach są dużo cieńsze niż dawniej, mają też inną konsystencję i przez to są dużo bardziej podatne na uszkodzenia. Mogą szybciej tracić swój połysk i głębię koloru. Wysokiej jakości folia ochronna może skutecznie temu zapobiec, a także stworzyć silną barierę przed uszkodzeniami mechanicznymi.

3. Czy folia nie zniszczy mi lakieru?

Nie ma takiej możliwości. Musi być jednak nakładana na auto z oryginalną powłoką lakierniczą. Jeżeli samochód był ponownie lakierowany w warsztacie samochodowym, istnieje drobne ryzyko, że przy zdejmowaniu folii mogą pojawić się odpryski. Nasi specjaliści przed rozpoczęciem współpracy mogą dokładnie sprawdzić karoserię Twojego auta, oszacować ryzyko i zasugerować najlepsze rozwiązania.

4. Na czym polega usługa z dojazdem? Czy do aplikacji nie potrzeba sterylnych warunków?

W trosce o Twoją wygodę, oferujemy nasze usługi również z opcją dojazdu pod dowolny adres w Polsce. Warunkiem, który musi być jednak spełniony jest posiadanie pomieszczenia zamkniętego, np.: garażu lub hali. Jeżeli dysponujesz odpowiednią przestrzenią – my zajmiemy się resztą. Przywieziemy ze sobą niezbędny sprzęt: ploter do cięcia folii, odpowiednie oświetlenie oraz rampę najazdową. Skontaktuj się z nami – wtedy ustalimy szczegóły naszej wizyty.

5. Które elementy auta najlepiej zabezpieczyć?

Przede wszystkim elementy, które są najbardziej narażone na odpryski (zderzak przedni, maska, nadkola). Dobrym rozwiązaniem jest również zabezpieczenie progów drzwi oraz przestrzeni pod klamkami. Pamiętaj jednak, że im więcej elementów zostanie zabezpieczonych, tym mniejsze będzie ryzyko uszkodzeń karoserii podczas otarć, kolizji lub zarysowań.

6. Ile trwa oklejenie auta?

Czas uzależniony jest od modelu pojazdu oraz od ilości elementów, które mają zostać oklejone. Zazwyczaj usługa trwa od kilku do kilkunastu godzin.

7. Czy po oklejeniu auta mogę korzystać z myjni automatycznej?

Jak najbardziej. Po aplikacji folii, auto użytkujesz dokładnie tak jak wcześniej. Możesz oczywiście korzystać z myjni automatycznych, a także woskować samochód.

8. Ile czasu wytrzymuje folia?

Bezbarwna folia zabezpieczająca lakier firmy Xpel to najtrwalsza folia na rynku. Masz pewność, że nie zżółknie ani nie wypłowieje. Gwarancja na nią wynosi aż 10 lat.

9. Jak wygląda lakier po zdjęciu foli?

Lakier wygląda dokładnie tak jak w dniu, w którym niewidoczna folia została zaaplikowana. Jeżeli nałożyłeś folię na nowy samochód – karoseria będzie wyglądała dokładnie tak, jakby auto dopiero wyjechało z fabryki. Pamiętaj jednak, żeby folię demontował certyfikowany specjalista – to również dość skomplikowany i wymagający doświadczenia proces.

10. Czy można nakleić folię na starsze auto, czy tylko na nowe?

Oczywiście. Folia nie usunie istniejących już uszkodzeń, ale z pewnością zapobiegnie powstawanie nowych. To świetna ochrona lakieru zarówno dla aut nowych, jak i nieco starszych.

Galeria

Chcesz odnowić wygląd Twojego samochodu?
Przygotowujesz je do sprzedaży i chcesz podnieść jego wartość?
A może chcesz je zabezpieczyć przed uszkodzeniami i zabrudzeniami?

Skontaktuj się z nami!

Chętnie odpowiemy na Twoje pytania, wycenimy usługę oraz doradzimy wybór najlepszych rozwiązań.